HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Zeytin Ağacı

Atina Şehrinin kurucusu kekrops "Kendinden yeniden doğan ve yok edlemeyen" dediği ağaçtan nasıl yağ çıkarılacağını göstermiştir. Barış tanrıçası Pallas Athena, mızrağının bir hamlesi ile Akrepolis'te zeytin ağacı yaratıp nasıl ekilip nasıl kullanılacağını göstermiştir. Tarihte zeytin ağacının kutsal olduğu bilinmektedir. Nuh'un gemisinde yaşamın sürdüğünü müjdeleyen güvercinin gagasında zeytin dalı varmış barışın simgesi olarak kalmıştır.

 

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübeyle büyüyen MEYDAN ZEYTİN, kapalı alana sahip modern tesisi ilezeytin dolumu, pvc vakum ambalajlama makinaları eleme otomatik dolum vs. ile gelişen sektörü her zaman en yakından takip etmektedir. Yurtiçi ve Yurtdışı müşteri portföyü ile üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Zeytin Anavatanı Gemlik ve Orhangazi'de bulunan fabrikaları ile bölgenin en güzel, tuz oranı düşük ve kaliteli zeytinlerini MEYDAN markası ile siz değerli müşterilerimizin kahvaltılarına sunulmaktadır.

 

Misyonumuz

En kaliteli ürünü uygun koşullarda siz tüketicilerimize sunmak ve bünyemizde çalışan kalifiye personelimizle ürettiğimiz ürünlerin her aşamasında geliştirip her geçen gün kalite seviyemizi yükseltmek istiyoruz. Tabiki üretim yaparken hijyen ve sağlık kuralları için yeni uygulanacak her mevzuatı işletmemizde uygulayacağız.